Skvělá hodnocení našich klientů

Tím nejdůležitějším hodnocením pro nás v ES vždy bude hodnocení našich klientů. Právě toto hodnocení je nám důležitější než všechna ocenění světa. Každé tři měsíce kontaktujeme své klienty a ověřujeme jejich spokojenost s průběhem přípravy a stavby domu. Dosažené výsledky jsou nám vždy nejdůležitějším hodnocením každého čtvrtletí.

Je nám velkou radostí oznámit, že hodnocení za rok 2015 nám od našich klientů dostalo přímo senzačního hodnocení. Průměrná známka za celý rok byla skvělých 1,11. Děkujeme za toto.

Celkem jsme obdrželi 779 hodnocení

Celkový průměr hodnocení činí vynikajících 1,11. Připomeňme, že průměr 1,5 je hranice pro získání titulu Kvalitní firma, kterého jsme hrdými držiteli již pátý rok za sebou.

Velmi Vám děkujeme za krásná hodnocení známkou i slovem. Pracujeme na dalších skvělých nápadech. Milujeme svoji práci a naše služba Vám, klientům, bude vždy jen lepší. Vaše ES.

Skvělá hodnocení našich klientů

Informace uvedené v tomto bulletinu jsou platné ke dni 23.2.2016.
Aktualizováno: 23.2.2016 zpět

http://tesime-se-na-rok-2016.ekonomicka-stavba.cz/kopyto.htm
Tento článek je součástí pravidelného bulletinu společnosti Ekonomické stavby, který vydáváme ve spolupráci s odborníky. Pokud se vám článek líbil a chtěli byste pravidelně dostávat ucelené informace formou bulletinu, zaregistrujte se k odběru zde.