Ocenění roku 2015

Již sedmnáct let usilujeme o službu zcela mimořádných kvalit. Nikdy jsme se nespokojili s tím, dělat věci jen tak, jako ostatní.

Vždy jsme hledali, jak činit naše domy klientům dostupnější a cestu k domu co nejvíce radostnou. Je nám velkým zadostiučiněním, když se nám dostává za náš přístup ocenění odborníků.

Ocenění známkou KVALITNÍ FIRMA

S velkou radostí jsme tak již po páté v řadě přijali ocenění titulem Kvalitní firma.

Ocenění jsme obdrželi na základě vynikajícího hodnocení našich klientů, když 97% našich klientů ohodnotilo naší práci známkou výborně. Moc děkujeme. Vaše ES.

ČEKAI raiting hodnocení AA Výborný

Stabilita je zásadní hodnota, kterou může stavitel svým klientům dát. S dlouhodobě stabilním stavitelem je stavba domu bezpečná. Jen stabilní stavitel je zárukou bezproblémového záručního a pozáručního servisu.

Je nám v ES velkým potěšením, že jsme také v minulém roce získali skvělý rating Czech Stability Award A - výborný. Tento rating řadí Ekonomické stavby mezi 10% nejstabilnějších společností v zemi.

ISO 9001

V Ekonomických stavbách máme zavedenou velmi přísnou normu kvality ISO 9001. Součástí této normy je také roční externí audit, který do hloubky prověřuje kvalitu všech procesů naší práce.

S velkou hrdostí jsme na konci roku 2015 přijali perfektní výsledek auditu kvality. Audit konstatoval vysokou kvalitu našich staveb a organizace těchto. Neshledal žádné kvalitativní zaváhání. Auditorem v našem případě je přísný TÜV a mimořádně nás potěšila slova o dosažené kvalitě vyšší než je kvalita většiny staveb v Německu. Německé stavby nám vždy byly vzorem kvality. Srovnání s nejlepšími v Německu je nám tak mimořádně milé.

Ocenění roku 2015

Informace uvedené v tomto bulletinu jsou platné ke dni 23.2.2016.
Aktualizováno: 23.2.2016 zpět

http://tesime-se-na-rok-2016.ekonomicka-stavba.cz/kopyto.htm
Tento článek je součástí pravidelného bulletinu společnosti Ekonomické stavby, který vydáváme ve spolupráci s odborníky. Pokud se vám článek líbil a chtěli byste pravidelně dostávat ucelené informace formou bulletinu, zaregistrujte se k odběru zde.